Album o gminie

W sierpniu br. ukazało się II wydanie albumu fotograficznego o gminie Dukla: Dukla - gmina atrakcyjna turystycznie. Album ma 128 stron, jest w twardej oprawie z obwolutą, formatu A4, zawiera ponad 210 fotografii. Album składa się z pięciu rozdziałów:

• architektura - zdjęcia o tematyce historycznej, zabytków Dukli i okolicznych miejscowości,
  • przyroda- zdjęcia krajobrazowe, przyrodnicze, fauny i flory
  • turystyka i rekreacja - atrakcje turystyczne, turystyka wiejska, agroturystyka,
  • imprezy - zdjęcia imprez cyklicznych odbywających się w gminie Dukla
  • obiekty kulturalno-sportowe – zdjęcia niektórych obiektów kulturalnych i sportowych.

Album został wydany w nakładzie 1000 egzemplarzy, projekt graficzny, skład komputerowy oraz druk : Hedom Druk sp. z o.o. z Krosna. Tekst i redakcja: Krystyna Boczar-Różewicz.

Album do nabycia w Informacji Turystycznej w Dukli, ul. Trakt Węgierski 26a (dworzec autobusowy).

2021-08-03