Dla mieszkańców Dla biznesu Dla turystów Projekty i inwestycje
 

baner-dustaw

baner-mpolski

Wybierz 10 pereł regionu

Pustelnia św. Jana, Muzeum Historyczne-Pałac w Dukli i cerkiew w Chyrowej szansą na perłę w Koronie Województwa Podkarpackiego

Z przyjemnością informujemy, że wystartowała druga w województwie podkarpackim edycja plebiscytu Perły w Koronie. Od 29 czerwca przez całe wakacje głosować można na stronie plebiscytowej w portalu naszemiasto.pl na niezwykłe budowle regionu, m.in. na pałac w Dukli i cerkiew w Chyrowej, Pustelnie św. Jana. Czytelnicy wybierają 10 pereł, które uhonorowane zostaną certyfikatami portalu naszemiasto.pl.
Wszystkie propozycje redakcji odnajdziecie pod zakładką:
Głosuj: NaszeMiasto.pl - Perły w Koronie Podkarpacia 2009 - Perły w Koronie Podkarpacia 2009.

Pod hasłem "Perły w Koronie 2009" naszemiasto.pl promuje regionalne atrakcje turystyczne w całej Polsce - akcja prowadzona jest równolegle przez 16 wojewódzkich oddziałów portalu. W tym roku głosujemy na niezwykłe budowle, zarówno te urzekające pięknem architektury, jak i te, których atrakcyjność płynie z ich głębi, historii, a także ludzi i faktów, z nimi związanych. Niektóre z nich są już symbolami, wizytówkami miast, inne cieszą się na myśl o nadchodzących odkrywcach, korzystając na co dzień z uroku oddalenia od wielkomiejskiego i medialnego szumu. Na redakcyjnej liście kandydatów do tytułów pereł dominują zabytki, te sprzed kilku wieków i młodsze - z ostatniego stulecia. Nie znaczy to, że zamykamy się przed historią najnowszą - los innych, także tych bardzo współczesnych perełek jest w Waszych rękach.

W Waszych rękach jest los podkarpackich perełek oraz certyfikaty ze znakiem naszemiasto.pl dla dziesięciu laureatów plebiscytu. Poznamy ich 1 września.

redakcja - NaszeMiasto.pl

Wiecej informacji na stronie NaszeMiasto.pl

2009-08-10

 

Gmina Dukla
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
e-mail: gmina@dukla.pl

Urząd Miejski w Dukli
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 432-91-00, fax: 13 433-10-11

Transgraniczna Informacja Turystyczna
ul. Trakt Węgierski 11, 38-450 Dukla
tel.: 13 433-56-16

Biuletyn Informacji Publicznej Urzad Miejsci w Dukli

Deklaracja dostępności

© 2016 Urząd Miejski w Dukli. Wszystkie prawa zastrzeżone.